Шкода, що камера завжди погано передає блакитний колір. А так, це чудовий магазин з не поганими цінами
Коментар продавця
Вітаємо, Оля! На жаль так , є недоліки купівлі через інтернет магазин такі як кольоропередача через екран гаджетів. Але якщо у Вас є змога під'їхади до нас в магазин будемо Вам раді)
Шкода, що камера завжди погано передає блакитний колір.
А так, це чудовий магазин з не поганими цінами
Вітаємо, Оля!
На жаль так , є недоліки купівлі через інтернет магазин такі як кольоропередача через екран гаджетів.
Але якщо у Вас є змога під'їхади до нас в магазин будемо Вам раді)